Road to Infamy Games Globetrotting Limited Edition

2 149 

Road to Infamy Games Globetrotting Limited Edition  Road to Infamy Games Road to Infamy Games Globetrotting Limited Edition 2149 Kč

Popis produktu

Globetrotting je hra o cestování po světě. Hráči si naplánují tři velkolepé cesty, které chtějí podniknout během příštího roku. Bude potřeba pečlivě plánovat, abyste dosáhli všech svých cestovatelských cílů a přitom se nevešli do rozpočtu.

V každém kole se odhalí tři karty destinací. Každý hráč si současně vybere jednu Destinaci a přidá ji k jedné ze svých tří cest tak, že si nakreslí trasu cesty na svůj glóbus. Stojany s glóbusem mají zabudované kruhové pravítko pro měření vzdálenosti (a nákladů) každého letu. Čím dále letíte, tím je cesta dražší.

Hráči získávají body za splnění cílů na svých kartách Bucket List. Kromě toho má každý hráč společné cíle kamaráda na cesty s každým sousedním hráčem. Zkoordinujte plány se svými kamarády na cestách, abyste se sešli na stejném místě ve stejný čas a získali skóre. A všichni se předhánějí v tom, kdo jako první splní globální cíle. Vyhrává hráč, který si odškrtne nejvíce cestovatelských cílů!

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Rodinná. Herní doba 30 minut. ean 0850030414052. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 3. Jazyk hry anglický. 2. Minimální věk 14. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6,9.

Katalogové číslo: 0850030414052 Kategorie: , , ,

Související produkty