Black Tower Dračí Hlídka – Zápisník hlídkaře

319 

Black Tower Dračí Hlídka – Zápisník hlídkaře  Black Tower Black Tower Dračí Hlídka – Zápisník hlídkaře 319 Kč

Popis produktu

Oživte své dobrodružství exkluzivním zápisníkem pro Dračí Hlídku! Elegantní design, stránky doslova čekající na vaše poznámky, kresby a zážitky. Každý list přináší nové možnosti pro vaši kampaň. Uchopte pero a vstupte do světa Dračí Hlídky se stylem!

Formát exkluzivního A5 deníku Dračí Hlídky poskytuje ideální rozměr pro snadné nošení, ať už jste na cestách či si potřebujete něco zapsat během vašich epických dobrodružství. Stránky tohoto zápisníku jsou potištěny tečkovaným gridem, což umožňuje precizní psaní, kreslení a mapování, ať už plánujete taktiku nebo zaznamenáváte klíčové momenty kampaně.

Každý zápisník má speciálně navržený design přímo pro Dračí Hlídku, aby se váš herní zážitek stal ještě autentičtějším. Součástí balení je také gumovací pero, které nabízí pohodlné a precizní psaní a snadné mazání. Navíc je pero součástí samotného zápisníku, takže se nemusíte bát, že o něj nedopatřením někde přijdete!!

Nechejte se vtáhnout do světa fantasy s naším unikátním zápisníkem pro Dračí Hlídku – vaším nezbytným společníkem při každém dobrodružství! Je více než vhodný pro dobrodruhy i vypravěče!

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: DRHLDNTB Kategorie: , , ,
Výrobce:Black Tower

Související produkty