Ravensburger Disney Villainous: The Worst Takes it All

1 699 

Ravensburger Disney Villainous: The Worst Takes it All  Ravensburger Ravensburger Disney Villainous: The Worst Takes it All 1699 Kč

Popis produktu

Ve hře Villainous se každý hráč ujme ovládání jedné ze šesti Disneyho postav, z nichž každá je padouchem v jiném Disneyho filmu. Každý hráč má svůj vlastní balíček padouchů, balíček osudu, desku hráče a 3D postavu.

V tahu aktivní hráč přesune svou postavu na jiné místo na své hráčské desce, provede jednu nebo více akcí viditelných na tomto místě (často zahráním karet z ruky) a poté doplní svou ruku na čtyři karty. Karty jsou spojenci, předměty, efekty, podmínky a (u některých postav) prokletí. Karty musíte použít, abyste splnili svou jedinečnou podmínku vítězství.

Jedna z akcí vám umožňuje vybrat si jiného hráče, dobrat si dvě karty z jeho balíčku osudu a poté jednu z nich zahrát na jeho desku, čímž pokryjete dvě ze čtyř akčních políček na jedné z jeho lokací. Balíček osudu obsahuje hrdiny, předměty a efekty z filmu daného padoucha a tyto karty umožňují ostatním hráčům si s daným padouchem pohrát.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 45–120 minut. EAN 4005556262953. Autor Aaron Donogh, Prospero Hall, Brian Kirk. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 7. Herní doba (minut) 91-120. 2. Minimální věk 10. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6.

Katalogové číslo: 4005556262953 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ravensburger

Související produkty