Ravensburger Disney Villainous: Perfectly Wretched

1 149 

Ravensburger Disney Villainous: Perfectly Wretched  Ravensburger Ravensburger Disney Villainous: Perfectly Wretched 1149 Kč

Popis produktu

Ve hře Disney Villainous: Perfectly Wretched se každý hráč ujímá ovládání jedné ze tří Disneyho postaviček, z nichž každá je padouchem z jiného Disneyho filmu, konkrétně Cruella de Vil ze 101 dalmatinů, matka Gothel z filmu Tangled a Pete z filmu Steamboat Willie. Každý hráč má svůj vlastní balíček padouchů, balíček osudu, desku hráče a 3D postavu.

V tahu aktivní hráč přesune svou postavu na jiné místo na své hráčské desce, provede jednu nebo více akcí viditelných na daném místě (často zahráním karet z ruky) a poté si doplní ruku na čtyři karty. Karty jsou spojenci, předměty, efekty a podmínky. Své karty musíte použít, abyste splnili svou jedinečnou podmínku vítězství.

Jedna z akcí vám umožňuje vybrat si jiného hráče, dobrat si dvě karty z jeho balíčku osudu a poté jednu z nich zahrát na jeho desku, čímž pokryjete dvě ze čtyř akčních políček na jedné z jeho lokací. Balíček osudu obsahuje hrdiny, předměty a efekty z filmu daného padoucha a tyto karty umožňují ostatním hráčům si s daným padouchem pohrát.

Disney Villainous: Disney Villainous: Perfectly Wretched se dá hrát samostatně a jeho postavy se mohou utkat i s postavami ze základní hry Disney Villainous z roku 2018 a samostatných her Disney Villainous: Wicked to the Core a Disney Villainous: Evil Comes Prepared z roku 2019.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 45–120 minut. EAN 4005556268436. Autor Aaron Donogh, Prospero Hall, Brian Kirk. 4. Jazyk pravidel anglický. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 46-60. 6. Maximální počet hráčů 3.

Katalogové číslo: 4005556268436 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ravensburger

Související produkty