Grail Games Silicon Valley

1 199 

Grail Games Silicon Valley  Grail Games Grail Games Silicon Valley 1199 Kč

Popis produktu

Scott Almes v Silicon Valley staví hráče do role začínajících podnikatelů, kteří se snaží být první mezi svými konkurenty, jejichž začínající firma bude oceněna na 1 miliardu dolarů.

Hráči najímají zaměstnance pro svou začínající společnost, aby mohli uvádět na trh nové výrobky, přičemž charakter výrobků určují obrazce, které stavíte z polyomin. Uvedením těchto výrobků na trh získáte příjem, ale ostatní hráči mohou váš výrobek okopírovat a část těchto peněz si vzít pro sebe – vylepšují vaše nápady, aby vám takříkajíc ukradli podíl na trhu. Cestou musíte získávat finanční prostředky a snažit se nezkrachovat a zároveň se propracovat k tomu, abyste se stali první společností s hodnotou 1 miliardy dolarů, která vám zajistí výhru.

Hráči musí žonglovat se svými produkty a zároveň sledovat své konkurenty, najímat a propouštět zaměstnance, hledat investory a rozšiřovat své centrály, a to vše s ohledem na hospodářský výsledek. Zvítězíte v údolí, nebo vás to zlomí?

Silicon Valley se hraje 60-90 minut a obsahuje náročný a inovativní sólo režim!

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 20 minut. Autor William Attia, Kristian Amundsen Østby. EAN 3760146646766. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 2. Minimální věk 10. 6. Maximální počet hráčů 6. 4. Jazyk pravidel francouzský.

Katalogové číslo: 3760146646766 Kategorie: , , ,
Výrobce:Grail Games

Související produkty