Ridley’s Games Sada hracích karet Star Wars Han Solo Solitaire

642 

Ridley’s Games Sada hracích karet Star Wars Han Solo Solitaire  Ridley’s Games Ridley’s Games Sada hracích karet Star Wars Han Solo Solitaire 642 Kč

Popis produktu

Dokážete Hana Sola vyprostit z karbonitu? To se dozvíte při hraní těchto karet! V předaleké galaxii… posádka Millennium Falconu letí na planetu Tatooine do paláce Jabby Hutta. Vaší misí je zachránit Hana Sola zmraženého v karbonitovém bloku. K splnění mise je potřeba přesunout všechny kartičky z Letové dráhy na Přistávací plošiny, a to vzestupně.

V této hře se z vás také můžete stát z Padawana až Mistr Jedi, klasická hra solitér plná zvratů. Perfektní pro fanoušky Hana Sola a Star Wars. Vhodné od 8 let, pro 1 až 2 hráče, s průměrnou hrací dobou 20 minut.

Zabaleno v kompaktní plechovce Hana Sola v karbonitu. Perfektní pro vaše cesty po galaxii. Natištěno rostlinnými inkousty na FSC papíru. Balíček 54 karet lze využít i pro jiné hry.

Hlavní vlastnosti:
54 karet v balíčku
pro 1-2 hráče
hrací doba cca 20 minut
vyrobeno ze 100% FSC® papíru, potištěno rostlinnými inkousty
praktická plechová krabička

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Rodinná. EAN 0810073341753. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 3. Jazyk hry anglický. 6. Maximální počet hráčů 1. . . . .

Katalogové číslo: 0810073341753 Kategorie: , , ,

Související produkty