Fantasy Flight Games Marvel Champions LCG: Next Evolution Story Kit

519 

Fantasy Flight Games Marvel Champions LCG: Next Evolution Story Kit  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Marvel Champions LCG: Next Evolution Story Kit 519 Kč

Popis produktu

X-Force se objevila v Marvel Champions: The Card Game! Příchod tohoto týmu supersilných mutantů si zaslouží šmrnc a vzrušení v podobě speciálního propagačního obsahu, a jak jinak by si hráči mohli vylepšit své bitvy než pomocí příběhové sady NeXt Evolution!

Tato sada je určena k příležitosti vydání rozšíření NeXt Evolution pro hru Marvel Champions: Karetní hra.

Každá sada může podporovat až 4 hráče. Hráči se vrhnou na možnost obohatit své hry o tematické žetony zrychlení (ideální pro hry s Deadpoolem) a budou nadšeni z otevírání slepých balíčků plných propagačních karet s rozšířeným a alternativním designem z vlny produktů NeXt Evolution.

Mister Sinister uvedl své plány do pohybu – zvládnou vaši hráči výzvu a zastaví ho?

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Tématická, Kooperativní. Herní doba 60 minut. EAN 841333124922. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 3. Jazyk hry anglický. 9. Náročnost (1-5) 3. 7. Herní doba (minut) 61-90. 2. Minimální věk 14.

Katalogové číslo: 841333124922 Kategorie: , , ,

Související produkty