Devir Salton Sea

719 

Devir Salton Sea  Devir Devir Salton Sea 719 Kč

Popis produktu

Salton Sea je jedinečné místo v Kalifornii, v těsné blízkosti hranic s Mexikem. Díky svým vlastnostem je toto slané jezero jedinečným místem pro výrobu geotermální energie, která využívá teplo z planety. V této oblasti s intenzivní geotermální aktivitou budete vrtat do země a získávat solanku, která po zpracování umožňuje získávat cenné lithium a prodávat ho v rámci moderního průmyslu, daleko od fosilních paliv, což vám umožní vést energetický přechod ke zcela obnovitelné budoucnosti.

Hru Salton Sea, kterou navrhl David Bernal a ilustrovala Amelia Sales, si můžete zahrát sami nebo ve skupině až čtyř hráčů v sezeních trvajících přibližně 120 minut. Během hry musí hráči řídit své společnosti těžící geotermální lithium tak, aby získali co největší počet bodů. Těžba této suroviny a její následné zpracování bude hnací silou vašich společností.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 120 minut. Autor David Bernal. EAN 8436607942610. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 3. Jazyk hry anglický. 2. Minimální věk 14. .

Katalogové číslo: 8436607942610 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty