Blackfire CZ Mocichtiví mazlíci

419 

Blackfire CZ Mocichtiví mazlíci  Blackfire CZ Blackfire CZ Mocichtiví mazlíci 419 Kč

Popis produktu

Strategická karetní hra, ve které vám k vítězství stačí pouze jedna karta

V této hře máte v ruce pouze 1 kartu. Každá karta má na sobě číslo a speciální akci a na konci kola vyhraje ten, kdo drží kartu s nejvyšším číslem!

Ve svém tahu si líznete novou kartu a porovnáte ji s kartou, kterou již máte. Kartu s vyšším číslem si pravděpodobně budete chtít podržet a kartu s nižším číslem zahrajete. Po zahrání karty musíte vykonat speciální akci, která je na kartě napsána.

Některé karty vám umožní vyřadit hráče takovým způsobem, že ani nedohraje do konce kola. Některé vám umožní ukrást kartu jiného hráče a některé váš ochrání, když se vám jiný hráč pokusí udělat některou z těchto věcí. Budete se muset rozhodnout, kterou kartu si ponecháte, kterou zahrajete, a nakonec i to, jak se dostat až na konec kola s kartou, která porazí všechny ostatní.

Bude to každopádně jízda! Ve hře se můžete těšit třeba na Kruto-králíka, Nemazlíka, Hypnohroznýše a další miláčky, kteří mají své speciální schopnosti, jak ovlivnit hru.

Hru vám přináší Výbušná koťátka® a Milostný dopis™.

OBSAH BALENÍ:

  • 21 karet
  • 7 žetonů
  • 1 česká pravidla

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Karetní. Herní doba 15 minut. Autor Seiji Kanai. EAN 0810083045894. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30. 3. Jazyk hry český. 7. Herní doba (minut) do 15.

Katalogové číslo: 0810083045894 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty