WizKids Star Trek: Attack Wing – Federation vs. Klingons Starter Set

1 229 

WizKids Star Trek: Attack Wing – Federation vs. Klingons Starter Set  WizKids WizKids Star Trek: Attack Wing – Federation vs. Klingons Starter Set 1229 Kč

Popis produktu

Ve hře Star Trek: Attack Wing vyberete své lodě, posádku a vylepšení, která dobře znáte z univerza Star Treku, a postavíte je proti sobě v epických bitvách a tématických scénářích! Tento starter set obsahuje vše co potřebujete pro hru dvou hráčů. Detailní platové miniatury, karty, ukazatele, obranné a útočné kostky, měřítka a spousta žetonů. Tento core set slouží jako první krok do hry Star Trek: Attack Wing, kterou si můžete vylepšit o další z mnoha rozšíření a lodí, které toto univerzum nabízí.

Hra funguje na velmi jednoduchém systému vesmírných soubojů, stejně jako X-Wing Miniatures Game. Pokud jste tedy v žánru wargamingu úplnými nováčky, ale přesto jste toužili po bitevní hře s miniaturami ze světa Star Treku, vaše prosby byly vyslyšeny! 

Star Trek: Attack Wing Federation vs. Klingons Starter Set obsahuje:

– Pravidla

U.S.S. Enterprise-D/Galaxy Class Pre-Painted Miniature
U.S.S. Sutherland/Nebula Class Pre-Painted Miniature
K’m’pec’s Attack Cruiser/Vor’cha Class Pre-Painted Miniature
I.K.S. Vorn/K’vort Class Pre-Painted Miniature
Podstavce
Nožičky
Manévrovací disky
Žetony
Šablony manévrů a měřítka
Karty
Kostky
A mnoho dalšího!

Unboxing v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60 minut. EAN 634482729441. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8,9.

Katalogové číslo: 634482729441 Kategorie: , , ,
Výrobce:WizKids

Související produkty