WizKids Coraline: Beware the Other Mother

479 

WizKids Coraline: Beware the Other Mother  WizKids WizKids Coraline: Beware the Other Mother 479 Kč

Popis produktu

Coraline: Beware the Other Mother je kooperativní karetní hra inspirovaná animovaným filmem od režiséra Henry Selicka. Vypráví příběh o cestě mladé dívky do alternativní verze jejího života a hrdinský návrat do reality. Nyní si můžete tento mrazivý příběh zkusit i vy!

Hráči na sebe vezmou role Duchů Dětí, které byly uvězněny zlou macechou Beldam. Snaží se osvobodit Coraline a její rodiče z Beldamina zajetí. Musí čelit mnoha nepřátelům a projít zkouškami na cestě za úspěchem. Hrou hráči procházejí jako tým. Však pozor, Beldam se bude v každém kole vaše plány snažit překazit. A buďte rychlí, pokud nastane úplněk a Coraline bude stále uvězněna, všichni hráči společně prohrávají a Coraline zůstane v alternativním světě navždy.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 14 let.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Horror, Kooperativní. Herní doba 30 minut. Počet hráčů 1-4. EAN 634482495650. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 16. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 634482495650 Kategorie: , , ,
Výrobce:WizKids

Související produkty