Wizards of the Coast Magic The Gathering – The Brothers War Draft Booster

89 

Wizards of the Coast Magic The Gathering – The Brothers War Draft Booster  Wizards of the Coast Wizards of the Coast Magic The Gathering – The Brothers War Draft Booster 89 Kč

Popis produktu

The Brothers’ War je epické vyprávění o nejzávažnější události v Multiversu. Tato dalekosáhlá epická událost uvedla do pohybu téměř vše, čím je dnes Magic, včetně toho, že se stala katalyzátorem rozpoutání největšího zla, jaké kdy Magic poznal – Phyrexiánů.

Po událostech v Dominaria United musí naši hrdinové nahlédnout do minulosti, aby zachránili svou budoucnost, a přitom odhalí skutečný příběh střetu mezi bratry Urzou a Mishrou. Připravte se na bezprecedentní střet, který rozhodl o osudu všeho živého – a možná tak učiní znovu.

Každý Draft Booster obsahuje 15 karet a 1 token/ad kartu, včetně 1 karty vzácnosti Rare nebo vyšší, 1 karty vzácnosti Uncommon nebo vyšší, 3 Uncommon karet a 10 Common karet.

PROMO ODMĚNY: ZDE!

 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. . . . .

Katalogové číslo: 93383 Kategorie: , , ,

Související produkty