Wizards of the Coast Magic The Gathering – Phyrexia: All Will Be One Jumpstart Booster

135 

Wizards of the Coast Magic The Gathering – Phyrexia: All Will Be One Jumpstart Booster  Wizards of the Coast Wizards of the Coast Magic The Gathering – Phyrexia: All Will Be One Jumpstart Booster 135 Kč

Popis produktu

Každý booster má své téma. Stačí vzít dvě balení a zamíchat je dohromady, abyste získali divoká komba a jedinečný herní zážitek, který je skvělý pro rychlou hru, pro dlouholeté fanoušky, kteří se chtějí vrátit do hry, nebo pro zábavný a jednoduchý způsob, jak se hru naučit.

Phyrexia: All Will Be One Jumpstart Boostery obsahují 20 karet Magic (včetně všech landů, které potřebujete ke hře). V každém balení najdete 2 Rare karty (1 Rare kartu určenou pro Jumpstart boostery a 1 Rare nebo Mythic Rare z hlavního setu) a 2 karty landů se shining Traditional Foil úpravou.

Pokud chcete maximalizovat své možnosti, Phyrexia: All Will Be One Jumpstart boostery lze kombinovat s balíčky z jakéhokoli jiného produktu Jumpstart.

Obsah:
20 karet MTG v boosteru

2 tradiční foilové karty landů v každém balení

2 Rare karty v každém balení – 1 Rare nebo Mythic Rare + 1 Rare karta určená pro Jumpstart boostery

Každé balení má 1 z 5 možných témat a každé téma se dodává ve 2 variantách – kombinujte a slaďte, abyste dosáhli dokonalosti

Vezměte 2 balíčky Jumpstart, zamíchejte a můžete se pustit do boje.

 

PROMO ODMĚNY: ZDE!

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. . . .

Katalogové číslo: 93654 Kategorie: , , ,

Související produkty