Warlord Games Pike & Shotte: Samurai Starter Army

2 399 

Warlord Games Pike & Shotte: Samurai Starter Army  Warlord Games Warlord Games Pike & Shotte: Samurai Starter Army 2399 Kč

Popis produktu

Samurajové jsou téměř mýtickou kastou válečníků japonské historie. K jejich nejslavnějším činům došlo v období Sengoku v letech 1467-1603. Císař a šógun nebyli schopni kontrolovat mnoho daimjóů, a tak mezi jednotlivými frakcemi probíhaly téměř neustálé boje. V těchto dobách byl samurajský kodex (bušidó) více definován a standardy boje se zlepšily. Dokonce i zavedení muškety v roce 1543 bylo vnímáno spíše jako příležitost než jako hrozba.

Základní sada Samurai army box set obsahuje:

1 kovový samurajský velitel na koni (dva kousky, kůň a jezdec)
12 samurajských jezdců
20 samurajů
40 kopiníků Ashigaru
40 střeleckých oddílů Ashigaru
6 archů obtisků (klan Takeda, 3 bílé a 3 černé)
4 letáky
12stránková brožura “Armády Daimyos” se seznamy armád a pravidly
Základny pro pěchotu a jezdectvo
Ashigaru (doslova “lehká noha”) se tak jmenovali, protože měli lehčí zbroj než samurajové. Tvořili také většinu tehdejších armád. Od každého samuraje se očekávalo, že poskytne dva ozbrojené ašigaru. Mnoho z nich bylo vyzbrojeno jari (kopím). Nejednalo se o bloky pík jako v současné Evropě, protože ašigaru byli vycvičeni k boji ve volnější formaci, pohybovali se rychleji a jejich kopí sloužilo k sekání a bodání. Mnoho bitev vyhráli Ašigaruové, zejména pokud byla jízda natolik pošetilá, že na ně zaútočila zepředu.

Modely se dodávají nesložené a nenabarvené.

Další vlastnosti: Typ hry Válečná. Autor Steve Morgan, Rick Priestley. Herní doba . EAN 5060393706915. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.5.

Katalogové číslo: 5060393706915 Kategorie: , , ,
Výrobce:Warlord Games

Související produkty