Vesuvius Media MonstroCity

1 399 

Vesuvius Media MonstroCity  Vesuvius Media Vesuvius Media MonstroCity 1399 Kč

Popis produktu

MonstroCity je kooperativní akční hra v realném čase. Každý hráč ovládá jedno z monster, která se společně snaží zničit tajnou základnu doktora Spotnika a zabránit mu v jeho plánu na ovládnutí světa! Každé monstrum má speciální schopnosti a vlastní stratekgii, takže každá hra bude jiná.

MonstroCity se hraje na 5 kol po 2 minutách. Během každého kola hráči hází čtyřmi kostkami, co nejrychleji je vyhodnotí a aktivují speciální schiopnosti svých monster. Pohybujete se napříč městem, ničíte budovy a bráníte se před obrannými mechanismy doktora Spotnika. Podle toho, jak se vám v daném kole dařilo obdržíte Vítězné hvězdy. Cílem hry je získat 3 Vítězné hvězdy a porazit tak doktora Spotnika!

Hru je možné hrát i dalšími způsoby: tahově, kdy se ze hry stává komplexnější úkol, nebo v bojovém módu, kde se hráči rozdělí na týmy a soupeří mezi sebou.

Hra trvá 20 až 30 minut a je určena pro 1-4 hráče.

Představení hry v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Kooperativní. Herní doba 20-30 minut. Autor Constantine Kevorque. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2.

Katalogové číslo: 10343 Kategorie: , , ,

Související produkty