TLAMA games Za hranou – set obalů Diamond pro hru

165 

TLAMA games Za hranou – set obalů Diamond pro hru  TLAMA games TLAMA games Za hranou – set obalů Diamond pro hru 165 Kč

Popis produktu

Sada obalů pro hru Za hranou / In Too Deep. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň poskytují i bezkonkurenční čirost.

Obsahuje 100 ks Diamond Gold: “Dixit” (80×120 mm) + 100 ks Diamond Green: Standard (63,5×88 mm) + 100 ks Diamond Azure: European Mini (45×68 mm).

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 80×120 mm + 63,5×89 mm + 45×68 mm. Kusů v balení 300 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . .

Související produkty