TLAMA games Tiletum CZ/EN

1 349 

TLAMA games Tiletum CZ/EN  TLAMA games TLAMA games Tiletum CZ/EN 1349 Kč

Popis produktu

Ve hře Tiletum se spolu s ostatními hráči vžijete do rolí bohatých obchodníků, kteří cestují po Evropě od Flander po Benátky během zlatého věku renesance.

Budete cestovat do různých měst, abyste získali obchodní smlouvy na vlnu a železo a také sbírku jejich erbů. Musíte shromáždit potřebné suroviny k plnění smluv, investovat do výstavby monumentálních katedrál, získat přízeň šlechtických rodů a účastnit se významných trhů, na kterých uzavíráte důležité obchody. Budete také využívat služeb významných osob, které budou přijímány ve vašich domech. Získáte tak prestiž, která z vás udělá nejslavnějšího obchodníka renesance.

Tiletum je hra s kostkovým managementem, ve které mají kostky dvojí funkci: získávání zdrojů a provádění akcí. V každém kole se hodí určitý počet kostek. Ve svém tahu si vyberete kostku a získáte počet odpovídajících zdrojů, který se rovná hodnotě kostky, a poté provedete příslušnou akci. Síla akce je nepřímo úměrná hodnotě kostky, takže čím méně zdrojů získáte, tím silnější akce provedete a naopak.

Tiletum je jednou z nejúspěšnějších euroher uplynulého veletrhu Spiel v Essenu a zároveň dalším dílem autorské dvojice Luciani a Tascini, která stojí za hrami jako je Tzolk’in či Marco Polo.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 14 let.

 

Pravidla jsou v češtině a angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý kromě sólových karet, ke kterým je přidáván český přehled. 

 

Herní materiál:
1 pravidla (česká a anglická)
1 herní plán
1 kolo akcí
6 destiček akcí
20 žetonů akčních bodů
4 desky hráčů
20 surovinových kostek
1 pytlík na kostky
195 žetonů surovin
54 bonusových destiček
45 destiček postav
26 destiček smluv
25 destiček katedrály
11 destiček trhů
8 destiček měst
4 žetony pořadí trhů
9 žetonů ceny stavby
6 žetonů korupce
80 dřevěných komponentů:
32 domů
28 sloupů
12 značkovacích disků
4 obchodníci
4 architekti
Herní materiál pro sólo hru:
1 deska Kardinálobota
13 karet dekretů
8 karet výzev
1 sólo pravidla (česká a anglická)

 

Unboxing CZ:

Představení a dojmy SK:

Hraní hry SK:

Recenze AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-100 minut. Autor Simone Luciani, Daniele Tascini. EAN 6425453001352. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 6425453001352 Kategorie: , , ,
Výrobce:TLAMA games

Související produkty