TLAMA games Spící bohové – set obalů Diamond pro hru

299 

TLAMA games Spící bohové – set obalů Diamond pro hru  TLAMA games TLAMA games Spící bohové – set obalů Diamond pro hru 299 Kč

Popis produktu

Sada obalů pro hru Spící bohové. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru a všechna rozšíření včetně Předehry, Venuše, Kolonie a Neklid. Také všech 27 dostupných českých promo karet.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje:

  • 400ks Obaly  Diamond Blue: European Standard (59×92 mm)
  • 100ks Obaly  Diamond Azure: European Mini (45×68 mm)
  • 100 ks Obaly Diamond Pink: Tarot (70×120 mm)

 

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Kusů v balení 600 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . .

Související produkty