TLAMA games Podezřelí – MacGuffinova aféra (promo případ)

199 

TLAMA games Podezřelí – MacGuffinova aféra (promo případ)  TLAMA games TLAMA games Podezřelí – MacGuffinova aféra (promo případ) 199 Kč

Popis produktu

Maguffinova aféra je případ, který vám představí hru Podezřelí. Je určen pro 1 až 6 hráčů. V tomto vyšetřování se hráči společně vžijí do role Claire Harperové, mladé vyšetřovatelky, která bude rozplétat detektivní záhady.

Když vlak vyjížděl z tunelu, tuto radostnou chvíli přerušil hrůzostrašný křik kuchařky, slečny Jonesové. Trvalo několik vteřin, než si mé oči opět navykly na světlo, poté jsem si ale všimla, že se muž sedící u baru zhroutil, hlavu měl nehybně opřenou o pult a z hrudi mu proudila krev. Jeho otevřené oči a prázdný výraz nenechaly žádný prostor k pochybnostem – byl mrtvý.

Další vlastnosti: Typ hry Detektivní, Párty, Deduktivní. Herní doba 90-120 minut. EAN . Autor Sebastien Duverger Nedellec, Paul Halter, Guillaume Montiage. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: PODEZPROMO Kategorie: , , ,
Výrobce:TLAMA games

Související produkty