Terracotta Army

1 529 

Terracotta Army  Board&Dice Terracotta Army 1529 Kč

Popis produktu

Když Elsa von Frühlingfeld představila svůj vynález saskému králi Frederiku Augustovi II, lidé si mysleli, že jde o podvod. Nedávno izolovaný prvek uran použila k ohřevu nádoby s uranem. a vzniklou páru použila k pohonu motoru, který udržoval uran v aktivním stavu prostřednictvím procesu který nazvala “atomizace”. Její zařízení, Nucleum, zahájilo novou éru energie a prosperity. v následujících desetiletích. Sasko se z bezvýznamné regionální mocnosti stalo centrem evropské vědy. inženýrství. Nyní, o generaci později, továrny stále touží po větším výkonu a požadují větší a další jaderné elektrárny, aby byly postaveny, a více uranu dováženého z nedalekých Čech, a výstavbu železnic a elektrického vedení po celé zemi, které by zkrocenou sílu atomů přeneslo do velkých saských měst. Na saský dvůr se sjíždějí vynálezci, inženýři a průmyslníci, kteří se ucházejí o vedoucí postavení v této nové průmyslové revoluci.

Nucleum je stolní hra v heavy euro stylu, ve které se hráči ujímají role průmyslníků, kteří se snaží uspět během hospodářského a technologického rozmachu v Sasku v 19. století, který byl podpořen vynálezem a rozšířením Nucleum (jaderného reaktoru). Hráči získávají vítězné body rozvojem svých sítí, stavbou a napájením městských budov, zajišťováním zakázek a plněním milníků (náhodně určených cílů v závěru hry). Každý hráč také získá unikátní asymetrické technologie, které mu po odemčení dávají zvláštní schopnosti. Hra je kontinuální; hráči se střídají jeden po druhém bez kol nebo fází.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60 – 150 minut. Autor Simone Luciani, Dávid Turczi. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 973C_M194 Kategorie: , , ,
Výrobce:Board&Dice

Související produkty