Super Meeple Mississippi Queen

1 099 

Super Meeple Mississippi Queen  Super Meeple Super Meeple Mississippi Queen 1099 Kč

Popis produktu

Ve hře Mississippi Queen, soutěžíte se svými kolesovými parníky po řece Mississippi a nabíráte po cestě pasažéry. Ale zásoba uhlí je omezená, takže změny rychlosti a kursu musíte pečlivě plánovat. Na začátku hry vůbec netušíte, jak bude vaše trasa vypadat – to zjistíte, až když se svou lodí vyrazíte kupředu. Mějte proto oči na šťopkách a placatku rumu nechejte raději doma, kapitáni!

V této verzi Mississippi Queen najdete i původní hru, která získala ocenění Spiel des Jahres za r. 1997. Dále tu na vás čeká expanze ”The Black Rose”, díky které si užijete hru až v šesti hráčích. Také tu získáte parník “Black Rose“, který ovládá vždy hráč, který je momentálně poslední. Kromě upravené varianty původních pravidel jsou tu i speciální pravidla pro plovoucí kusy dřeva a mělčinu.

Recenze a ukázka v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Závodní. Herní doba 45 minut. Autor Werner Hodel. EAN 745809868917. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 745809868917 Kategorie: , , ,
Výrobce:Super Meeple

Související produkty