Strohmann Games Federation DE

1 699 

Strohmann Games Federation DE  Strohmann Games Strohmann Games Federation DE 1699 Kč

Popis produktu

Vesmír je rozdělen do mnoha federací, které obchodují, intrikují, rozvíjejí se… Jedna z těchto federací, která ještě není plně rozvinutá (zatím pět členských planet), chce, aby se k ní připojila nová delegace, ale vy nejste jediný, kdo má na tuto federaci zálusk. Federace vás vyzve, abyste po dobu pěti let prokázali svou hodnotu. Během těchto pěti let musíte vypracovat strategie, nasadit taktiku, využít nejlepší příležitosti, ale také ve správný čas uzavřít správná spojenectví. Nakonec bude vybrána pouze jedna delegace: ta s největší prestiží!

Federation je interaktivní strategická hra s inovativní oboustrannou mechanikou umisťování dělníků.

Federation se hraje na pět kol. Každé kolo je rozděleno do dvou hlavních kroků. Prvním krokem jsou tahy hráčů, kdy každý hráč zahraje pěšáka Ambasadora a vyšle vesmírnou loď na speciální misi. Jakmile všichni hráči dokončí svůj tah, začíná fáze exekutivy, ve které hráči získávají své příjmy, financují hlavní projekty a schvalují zákony.

Na konci pátého kola hra končí. Hráč s největším počtem bodů prestiže vyhrává hru a připojuje se k Federaci. V případě remízy se vítězství dělí.

Recenze hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60–120 minut. Autor Dimitri Perrier, Matthieu Verdier. EAN 4270003010832. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.1.

Katalogové číslo: 4270003010832 Kategorie: , , ,

Související produkty