Space Cowboys Unlock 3! Secret Adventures

749 

Space Cowboys Unlock 3! Secret Adventures  Space Cowboys Space Cowboys Unlock 3! Secret Adventures 749 Kč

Popis produktu

Unlock 3! s podtitulem Secret Adventures obsahuje další tři scénáře únikových her. Podaří se vám během 60 minut dotáhnou scénář do zdárného konce?

  1. Scénář A Noside Story se vrací k darebnému profesoru Nosidovi. Vzduch se plní kouřem… na vás je odhalit profesorův plán a zastavit ho dřív, než se mu podaří jej dokončit.
  2. Dobrodružství Tombstone Express vás zavede do vlaku, který převáží vzácný náklad. Je jasné, že něco takového může jen stěží zůstat bez povšimnutí. Na vás bude dostat průvodčího bezpečně do cíle.
  3. S příběhem The advenures of Oz se vrátíte do dětství a připomenete si Čaroděje ze země Oz. Dorotka a její přátelé se vydají po cestě dlážděné žlutými cihlami, pokusí se přemoci Zlou čarodějku a setkají se s velkým a mocným Ozem.

Ke hře budete potřebovat bezplatnou mobilní aplikaci. Aplikace ověřuje číselné kódy, poskytuje nápovědy k jednotlivým kartám a přehrává různé tematické zvuky.

Hra neobsahuje česká pravidla.

Hra obsahuje:

  • 186 karet
  • 10 karet tutorialu
  • žetony
  • mapu země Oz
 
 

Video ke hře:

 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Kooperativní, Hlavolamy. Herní doba 60 minut. Autor Thomas Cauët, Lewis Cheshire, Arch Stanton. EAN 3558380055013. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 3558380055013 Kategorie: , , ,
Výrobce:Space Cowboys

Související produkty