Smirk & Dagger Games Cosmoctopus

999 

Smirk & Dagger Games Cosmoctopus  Smirk & Dagger Games Smirk & Dagger Games Cosmoctopus 999 Kč

Popis produktu

Vítejte, oddaní! Padá na vás nebeský pohled Velkého Inkyho; máte na to, abyste se stali jeho nejoddanějšími následovníky?

Cosmoctopus je desková hra pro 1 až 4 oddané, kde najdete deck building a sbíraní chapadel. Proveďte Cosmoctopus Inky Realmem, flexibilní konfigurací destiček, a sbírejte zdroje a získávejte mocné karty, které představují relikvie, písma, halucinace a souhvězdí. Využívejte sílu těchto bizarních předmětů a zážitků, vytvářejte silné kombinace karet a získejte jako první 8 chapadel a vyhrajte!

Vaše tahy jsou jednoduché; vzrušení a hloubka hry spočívají v tom, že přijdete na to, jak nejlépe využít stále mocnější karty. Na rozdíl od některých jiných deckbuildingů se rovnou pustíte do zábavy a budete vylepšovat svůj balíček od prvního tahu. Díky variabilnímu nastavení, snadným způsobům změny obtížnosti a volitelným režimům sólo a kooperace nabízí Cosmoctopus všestranný stolní zážitek bez ohledu na váš herní vkus.

Další vlastnosti: EAN 5060756780187. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor Henry Audubon.

Katalogové číslo: 5060756780187 Kategorie: , , ,

Související produkty