Small Foot Hrací kostky a karty v dřevěném boxu

269 

Small Foot Hrací kostky a karty v dřevěném boxu  Small Foot Small Foot Hrací kostky a karty v dřevěném boxu 269 Kč

Popis produktu

Tento vysoce kvalitní dřevěný box je jako malé kasino! Uvnitř najdete balení karet a 5 kostek. Se dvěma balíčky 54 karet lze hrát klasické hry jako skat, mau mau (varianta prší) a doppelkopf (dvojitá hlava). Část boxu v sobě má zelenou látku, která je ideální pro hody kostkou. Zámkem lze box bezpečně zavřít, hra je tedy ideální i na cesty.

 

Hlavní vlastosti:

  • prakticky uzaviratelný box
  • vhodné na cesty
  • možno hrát skat, mau mau(varianta prší) a doppelkopf(dvojtá hlava)
  • obsahuje 5 kostek

 

 

 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. EAN 4020972113634. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 3. 3. Jazyk hry bez textu. . . . . . .

Katalogové číslo: 4020972113634 Kategorie: , , ,
Výrobce:Small Foot

Související produkty