Roxley Games Chai

1 249 

Roxley Games Chai  Roxley Games Roxley Games Chai 1249 Kč

Popis produktu

V Chai vstoupíte do kůže obchodníka s čajem a budete kombinovat čajové příchutě, abyste vytvořili dokonalou směs. Specializujete se na rooibos, zelený, oolong, černý nebo bílý čaj, budete nakupovat a sbírat ingredience, abyste mohli plnit objednávky svých zákazníků.

Jako obchodník s čajem budete v každém tahu provádět jednu z následujících akcí:

Navštivte trh – Hráč okamžitě obdrží zlatou minci a vybere si dlaždici čajové příchuti (máta, jasmín, citron, zázvor, bobule a levandule), kterou přidá do své čajové krabičky. Pokud se destička s příchutí dotýká destiček stejného typu, jsou tyto destičky také odebrány. Platba (zlatá, stříbrná nebo měděná mince) je umístěna do peněženky odpovídající nejvzdálenějšímu sloupci, ve kterém byly dlaždice. Hráči nemohou mít v čajové krabičce nikdy více než 12 příchutí.

Vyberte přísady – K dokončení většiny objednávek jsou rovněž potřeba karty s přísadami do čaje (mléko, cukr, med, vanilka a chai koření). Hráč může provést dvě akce v přísadové oblasti: výběr všech karet přísad jednoho typu (s novými kartami vylosovanými po první akci), vynulování viditelných karet nebo vytažení karty z balíčku přísad. Hráči nemohou mít v krabičce čaje více než 6 doplňkových karet.

Zarezervujte zákazníka – Hráč si může také rezervovat zákaznickou kartu ze zákaznické skupiny. Hráč nemůže mít v krabičce s čajem více než 3 nevyplněné zákaznické karty. Pokud má hráč více než 3 karty, je karta zahozena a umístěna lícem nahoru do skupiny zákazníků s měděnou mincí z peněženky umístěné nahoře.

Hráč s největším počtem vítězných bodů (z objednávek zákazníků, peněz a ocenění) vyhrává hru jako nejlepší obchodník s čajem! 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 20-60 minut. Autor Dan Kazmaier, Connie Kazmaier. EAN 9781777028114. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 9781777028114 Kategorie: , , ,
Výrobce:Roxley Games

Související produkty