Rough Draft Games All Rise: Kickstarter Edition

679 

Rough Draft Games All Rise: Kickstarter Edition  Rough Draft Games Rough Draft Games All Rise: Kickstarter Edition 679 Kč

Popis produktu

All Rise je společenská hra ze soudní síně, ve které se hráči ujímají rolí dvou advokátů, soudce a několika členů poroty a překvapivých svědků.

Důkazy, svědci a soudní případy používané v každé hře jsou vyloženy z balíčků karet, přičemž Advokáti musí přizpůsobit a vytvořit příběhy na základě dodaných prvků, aby zvítězili nad Soudcem a Porotou.

Na začátku si advokáti vylosují karty důkazů, členové poroty si vylosují karty překvapivých svědků a soudce si vylosuje karty případů. Hra pak probíhá v pěti kolech, během nichž oba Advokáti debatují a obhajují případ vybraný Soudcem tím, že hrají kousky Důkazů ze své ruky a předvolávají Svědky, aby vypovídali. Každý kus Důkazu a každý překvapivý Svědek je určen kartou, ale je na jednotlivých hráčích, aby se rozhodli, jak zapadnou do příběhu tím, že budou pokračovat ve vyprávění příběhu kolem zahrané karty.

Členové poroty se zařadí k jednomu z advokátů a na konci 5. kola soudce vyzve k hlasování. Vítěznou stranu určí Soudce a Porota.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Párty. Herní doba 20-45 minut. Autor Jimmy Chang, Jeff Lee (II), Garrett Lively, Thomas Yungerberg. EAN 787790921196. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 4. Jazyk pravidel anglický. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8,3. 3. Jazyk hry anglický. 7. Herní doba (minut) 16-30. 2. Minimální věk 14. 5. Minimální počet hráčů 3.

Katalogové číslo: 787790921196 Kategorie: , , ,

Související produkty