Rio Grande Games Full Throttle!

729 

Rio Grande Games Full Throttle!  Rio Grande Games Rio Grande Games Full Throttle! 729 Kč

Popis produktu

FULL THROTTLE! je další skvělá hra od Friedemanna Frieseho, autora her Power Grid a Friday.

Blázniví mopedisté jsou připraveni závodit se svými nadupanými mopedy! Protože víte, že vám odvaha ani zdravotní pojištění nedovolují zúčastnit se tak nebezpečného závodu, zvolíte s přáteli raději bezpečný způsob zábavy a začnete sázet na mopedy.

Zatímco šestice mopedů třikrát objíždí závodní dráhu a snaží se vyhnout uvíznutí za jinými mopedy nebo na škrtících místech, vy kolo po kole vyhodnocujete situaci a sázíte na své oblíbené mopedy. Kdo nakonec vyhraje, umístí se nebo se předvede?

Ve hře Full Throttle! mopedy nikdo neovládá. Místo toho se po trati prohánějí “samospádem”. V každém kole odhalte závodní karty a pohybujte mopedy po dráze. Poté si vylosujte závodní karty, které použijete jako skryté sázky. Nedraftované karty se znovu použijí pro další pohyb mopedů. Sázky vybírejte pečlivě, protože zvolené karty zpomalují mopedy.

Po třech napínavých kolech po závodní dráze závod končí poté, co první tři mopedy projedou cílovou čárou. Nasbírali jste nejlepší sadu závodních
karet a vyhrajete Full Throttle!?

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Rodinná. Herní doba 20-40 minut. Autor Friedemann Friese. EAN 655132005548. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 655132005548 Kategorie: , , ,

Související produkty