Restoration Games Unmatched: Robin Hood vs. Bigfoot

599 

Restoration Games Unmatched: Robin Hood vs. Bigfoot  Restoration Games Restoration Games Unmatched: Robin Hood vs. Bigfoot 599 Kč

Popis produktu

Hra ze série Unmatched, kde s miniaturami hrdinů bojujete o vítězství. Tato hra samotná je pro 2 hráče, je ovšem kombinovatelná s jinými sety a být tak až pro 4 hráče. Každý hrdina je reprezentován balíčkem karet navržených tak, aby vystihovaly hrdinovu povahu, styl a charakteristiky boje. 
 
Robin Hood a jeho skupina psanců vyniká v přepadech z úkrytu a okrádání nepřátel, zatím co Bigfoot a jeho parťák, Jackalope, hbitě pronikají lesem pro náhlé útoky, po nichž zmizí jako blesk zpátky v lese.
Boje jsou vedeny pomocí útočných a obranných karet. Každá karta má však unikátní efekt a načasování a proto musí hráč pokaždé pečlivě vážit svůj postup a každý zápas je zcela jiný. 
 
Hra obsahuje oboustrannou hrací plochu s dvěma různými bojovými plochami a sety karet a miniaturku pro každého hrdinu.

 
Hra je určena pro 2 hráče od 9 let
 
Recenze hry v angličtině:
 
 
 
 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická, Rozšíření. Herní doba 20 minut. Autor Rob Daviau, JR Honeycutt, Justin D. Jacobson. EAN 3760175517594. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 9. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2.

Katalogové číslo: 3760175517594 Kategorie: , , ,

Související produkty