Restoration Games Unmatched Battle Of Legends Vol. 2

869 

Restoration Games Unmatched Battle Of Legends Vol. 2  Restoration Games Restoration Games Unmatched Battle Of Legends Vol. 2 869 Kč

Popis produktu

V bitvě není sobě rovných.

Unmatched je vysoce asymetrická bojová hra pro dva nebo čtyři hráče. Každý hrdina je zastoupen jedinečným balíčkem navrženým tak, aby evokoval jeho styl a legendu. Taktický pohyb a řešení soubojů bez náhody vytvářejí jedinečný herní zážitek, který odměňuje zkušenosti, ale právě když si osvojíte jednu sadu, přicházejí noví hrdinové, aby poskytli zcela nové souboje.

Battle of Legends, Volume Two obsahuje čtyři hrdiny: Yennenga, Achilla, Sun Wukonga a Bloody Mary.

Boj se řeší rychle porovnáním karet útoku a obrany. Jedinečné efekty každé karty a jednoduchý, ale hluboký systém časování však pokaždé vedou k zajímavým rozhodnutím. Hra také obsahuje aktualizovanou verzi systému přímého pohledu z Tannhäuseru pro útoky na dálku a plošné efekty.

Hra obsahuje nové bitevní pole se zcela novým mechanismem, předpřipravené miniatury pro každého hrdinu a vlastní ukazatele životů, které jsou oživeny úžasnou kresbou Zoe van Dijk a spojenými designérskými týmy Restoration Games a Mondo Games.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická. Herní doba 20 minut. Autor Rob Daviau, JR Honeycutt, Justin D. Jacobson. EAN 3760175519611. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 9. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 3760175519611 Kategorie: , , ,

Související produkty