Renegade Games Warp’s Edge Anomaly Expansion Token Upgrade Pack

299 

Renegade Games Warp’s Edge Anomaly Expansion Token Upgrade Pack  Renegade Games Renegade Games Warp’s Edge Anomaly Expansion Token Upgrade Pack 299 Kč

Popis produktu

Vylepšete si svou herní cestu pomocí balíčku Warp’s Edge Anomaly Token Upgrade Pack od Renegade Game Studios. Tento exkluzivní balíček obsahuje 27 pečlivě zpracovaných plastových žetonů, které jsou navrženy tak, aby pozvedly váš herní zážitek na novou úroveň. Vylepšete svou strategii, ponořte se do vesmíru plného anomálií a získejte konkurenční výhodu s těmito prémiovými žetony, které dodají vašemu hraní nádech sofistikovanosti.

Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento exkluzivní produkt Renegade a pozvedněte své dobrodružství v Anomaly Warp’s Edge na vyšší úroveň. Upgradujte ještě dnes a ponořte se do herního zážitku jako nikdy předtím!

 

Prémiová kvalita: Hráči si mohou vybrat z několika variant, které se jim budou hodit: Každý z 27 žetonů v tomto rozšiřujícím balení je precizně vyroben z vysoce kvalitního plastu, který zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Exkluzivní přístup k Renegátům: Buďte součástí elitní skupiny hráčů s tímto exkluzivním balíčkem žetonů Renegade Upgrade Pack. Vylepšete svůj zážitek ze hry Warp’s Edge Anomaly pomocí těchto jedinečných žetonů, které jsou k dispozici pouze prostřednictvím Renegade Game Studios.
Úchvatný herní zážitek: Ponořte se hlouběji do světa Warp’s Edge plného anomálií díky žetonům, které obohacují tematické prvky hry. Pociťte napětí a vzrušení, když budete taktizovat při průchodu jednotlivými anomáliemi.
Strategická výhoda: Vylepšené žetony nejsou jen vizuálně přitažlivé, ale poskytují také strategickou výhodu, která vám umožní přesně sledovat a řídit herní prvky. Ovládněte své soupeře a snadno dobývejte anomálie.
Snadná integrace: Tyto žetony, navržené pro bezproblémovou integraci, dokonale zapadají do herního systému anomálií Warp’s Edge. Vylepšete bez námahy svou herní sestavu a zažijte zcela novou úroveň taktického nasazení.
Obsah: Žetony jsou určeny k použití v různých zemích světa:
27 plastových žetonů pro hru Warp’s Edge Anomaly

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. Herní doba 30-45 minut. Autor Scott Almes. EAN 0810011724006. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 0810011724006 Kategorie: , , ,

Související produkty