Renegade Games Clank! Legacy Acquisitions Incorporated Upper Management Pack – EN

599 

Renegade Games Clank! Legacy Acquisitions Incorporated Upper Management Pack – EN  Renegade Games Renegade Games Clank! Legacy Acquisitions Incorporated Upper Management Pack – EN 599 Kč

Popis produktu

Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated – Upper Management Pack obsahuje sadu čtyř figurek hrdinů a jejich jedinečných startovních balíčků pro hru Clank! (Břink!: Velká podzemní loupež). Můžete je využít nejen ve hře Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated, ale také ve hře Clank! (Břink!: Velká podzemní loupež).

Neustávající dobrodružství mohou být vyčerpávající, zvláště když drzí skřeti, zákeřní upíři a obří drak stojí v cestě mezi vámi a právoplatně zaslouženým pokladem. Ale nejsi v tom sám, v Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated jsi součástí té nejskvělejší společnosti jakou si člověk může pro dobrodružství představit, kde se ani záchrana světa nezdá nemožná. V této Legacy hře se musíte s kým spolupracovat a s kým ne, protože všechna vaše rozhodnutí a následné úspěchy i neúspěchy ovlivní vývoj hry a rozvoj okolního světa. Díky této vlastnosti je hra pokaždé zcela novým a nepředvídatelným zážitkem.

 

Recenze původního “legacy” v angličtině:

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní, Tématická. Herní doba 90-120 minut. Autor Andy Clautice, Paul Dennen. EAN 810011720015. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 810011720015 Kategorie: , , ,

Související produkty