Rebel MLEM: Space Agency

869 

Rebel MLEM: Space Agency  Rebel Rebel MLEM: Space Agency 869 Kč

Popis produktu

Dovolte mi, abych vás vzal na cestu do roku 2075. Jen co ovládly svět, vydaly se kočky na novou hranici – do vesmíru! Výkvět kočičích specialistů nyní soupeří o vesmírnou nadvládu, přičemž jejich odhodlání se nevyrovná ani absenci protistojných palců. Je to nelítostný závod plný kočičích vylomenin a raket, které dělají bum! Kdo z tohoto epického závodu vyjde jako vítěz, zmocní se nekonečných pokladů Mléčné dráhy a stane se skutečným dobyvatelem vesmíru?

MLEM: Space Agency je rodinná desková hra, ve které se vžijete do role neohrožených kapitánů vesmírných výprav. Ale podržte se, nejsou to obyčejní průzkumníci – jsou to kočky! Tyto neohrožené kočkovité šelmy už dávno dobyly Zemi svou bezkonkurenční odvahou a nyní se rozhodly dobýt celý vesmír. Jejich nešikovnost však může vést k několika mourovatým kočičím katastrofám. Ujměte se kormidla vesmírné rakety, dosáhněte na hvězdy, nebo důvěřujte svým kočičím instinktům a zachraňte se dřív, než vše skončí v plamenech. Na výjimečného vůdce kočičí vesmírné agentury čeká sláva a obdiv celého mňoukajícího světa. Připravte se na dobrodružství, které je jako z jiného světa!

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 1.7. Autor Reiner Knizia.

Katalogové číslo: 973C_M707 Kategorie: , , ,
Výrobce:Rebel

Související produkty