Ravensburger Disney Lorcana: The First Chapter – Starter Deck Amber & Amethyst

449 

Ravensburger Disney Lorcana: The First Chapter – Starter Deck Amber & Amethyst  Ravensburger Ravensburger Disney Lorcana: The First Chapter – Starter Deck Amber & Amethyst 449 Kč

Popis produktu

Každý startovací balíček Disney Lorcana obsahuje vše, co hráč potřebuje, aby mohl začít hrát proti jinému hráči, který má svůj vlastní balíček. Díky těmto balíčkům hráči poznají bohatý příběh a rozmanité postavy hry Disney Lorcana.

Pro sadu Disney Lorcana: The First Chapter jsou k dispozici tři startovací balíčky. Každý balíček má 60 karet a obsahuje karty dvou inkoustů, z nichž každý má svůj vlastní herní styl. Jedná se o kombinace safíru s ocelí, smaragdu s rubínem a jantaru s ametystem.

Každý startovací balíček obsahuje:

• 1 předpřipravený balíček o 60 kartách včetně 2 prémiových fóliových karet
• 11 herních žetonů
• 1 papírovou hrací podložku
• 1 papírový sledovací žeton
• pravidla pro rychlý start
• 1 bonusový booster pack s 12 náhodně vybranými kartami

Tento balíček “Jantar a Ametyst” obsahuje loajální a empatické jantarové postavy zaměřené na podporu svých spoluhráčů a tajemné ametystové postavy, které umí využít magickou sílu a pomoci vám dosáhnout vytyčených cílů. Skvělá volba pro hráče, kteří rádi táhnou karty a rádi mají ve hře spoustu postav.

Každý hráč potřebuje ke hře balíček Disney Lorcana s nejméně 60 kartami.

Dojmy (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Rodinná. EAN 4050368981691. Autor Ryan Miller, Steve Warner. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor Ryan Miller.

Katalogové číslo: 4050368981691 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ravensburger

Související produkty