Ravensburger Disney Lorcana: Into the Inklands – Starter Deck Amber & Emerald

449 

Ravensburger Disney Lorcana: Into the Inklands – Starter Deck Amber & Emerald  Ravensburger Ravensburger Disney Lorcana: Into the Inklands – Starter Deck Amber & Emerald 449 Kč

Popis produktu

Každý startovací balíček Disney Lorcana obsahuje vše, co hráč potřebuje, aby mohl začít hrát proti jinému hráči, který má svůj vlastní balíček. Díky těmto balíčkům hráči poznají bohatý příběh a rozmanité postavy hry Disney Lorcana.

Pro sadu Into the Inklands jsou k dispozici dva startovací balíčky. Každý balíček, se kterým lze hrát okamžitě po rozbalení, obsahuje 60 karet dvou různých inkoustů, z nichž každý má svůj vlastní herní styl. Jedná se kombinace jantarového inkoustu se smaragdovým a rubínového se safírovým.

Každý startovací balíček obsahuje:

• 1 předpřipravený balíček o 60 kartách včetně 2 prémiových fóliových karet
• 11 herních žetonů
• 1 papírovou hrací podložku
• 1 papírový sledovací žeton
• pravidla pro rychlý start
• 1 bonusový booster pack s 12 náhodně vybranými kartami

Tento balíček “Jantar a Smaragd” propojuje loajální a empatické jantarové postavy zaměřené na podporu svých spoluhráčů, s přizpůsobivými a lstivými smaragdovými postavami, které používají svůj důvtip k překvapování protivníků. Ideální pro hráče, kteří rádi táhnou karty a k dosažení výhry rádi využívají lest.

Každý hráč potřebuje ke hře balíček Disney Lorcana s nejméně 60 kartami.

Dojmy (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Rodinná. EAN 4050368982742. Autor Ryan Miller, Steve Warner. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor Ryan Miller.

Katalogové číslo: 4050368982742 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ravensburger

Související produkty