Rather Dashing Games Dwarven Miner – Reforged – EN

1 229 

Rather Dashing Games Dwarven Miner – Reforged – EN  Rather Dashing Games Rather Dashing Games Dwarven Miner – Reforged – EN 1229 Kč

Popis produktu

Dwarven Miner Reforged je následovník a přepracovaná verze oblíbené hry Dwarven Miner. Čekají vás nová pravidla a nový design a mnoho nových fáracích cest do hlubin podzemí.

Dwarven Miner je hra, která vás vyšle dolovat do podzemí – potřebujete totiž shromáždit dostatek surovin, abyste mohli vyrábět předměty pro vaše patrony. Ve hře se háže šesticí kostek a zkoušet štěstí, co se vám zrovna podaří v dole vykutat. Ze získaných surovin pak budete vytvářet zařízení všeho druhu, brnění, kouzelnické hůlky nebo mitrilové meče. Vaši patroni jsou skvělí a silní trpaslíci – válečníci, runoví zaříkávači, alchymisté a náčelníci klanů a vy je musíte náležitě vybavit na jejich dobrodružné a často velice nebezpečná povolání. Vítězí ten hráč, který jako první uspokojí dostatek patronů a získá třicet bodů.

Hra je v angličtině.

Představení hry v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30 minut. Autor Mike Richie. EAN 28672846061. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.7.

Katalogové číslo: 28672846061 Kategorie: , , ,

Související produkty