Quick Simple Fun Chakra

689 

Quick Simple Fun Chakra  Quick Simple Fun Quick Simple Fun Chakra 689 Kč

Popis produktu

Zhluboka dýchejte … Nechte šepot myšlenek přijít k vašemu uchu … Harmonizujte své čakry a uvolněte je, aby negativní energie zmizely. Meditujte o své strategii a nechte se svými pocity vést k vítězství! Ve hře Chakra má každý hráč desku ukazující sedm čaker, které musí naplnit drahokamy. Ty představují energii proudící v jejich těle. K získání bodů musí hráč co nejlépe sladit každou ze svých čaker. K tomu je potřeba vzít drahokamy a umístit tři z nich odpovídající barvy do každé z čaker.
 
Průběh hry:
 
Během kola si každý hráč (který zahájí hru s několika žetony inspirace) vybere jednu ze tří následujících akcí:
 
Vezměte až tři drahokamy z jednoho sloupce a umístěte je na horní část své individuální desky – nebo utracením žetonu je umístěte na strategičtější pozici.
 
Utraťte jeden token za použití jedné z osmi dostupných akcí; pohyb drahokamů nahoru nebo dolů podle počtu čakrových prostorů uvedených v akci je klíčem k dosažení dokonalého vyrovnání.
 
Meditujte, abyste získali zpět inspirační žeton a tajně se podívali na bodovou hodnotu, která je společná všem hráčům a kterou získá harmonizovaná čakra (3 drahokamy stejné barvy).
 
Když se hráči podaří vyrovnat pět jejich čaker, hraje se poslední kolo před provedením konečného bodování.
 

Recenze hry v AJ:

 

Další vlastnosti: Typ hry Abstraktní, Rodinná. Herní doba 30 minut. Autor Luka Krleza. EAN 3770005767136. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 3770005767136 Kategorie: , , ,

Související produkty