Pustina (anglicky, Outlive)

585 

Pustina (anglicky, Outlive)  La Boite de Jeu Pustina (anglicky, Outlive) 585 Kč

Popis produktu

2084: Už pět let se klany snaží přežít ve svých podzemních úkrytech. V poslední době jsou poblíž řeky spatřeni podivní roboti. Odvážný Conrad Bordage zahájil vyšetřování, aby zjistil jejich původ. Jaké překvapení! Ovládá je skupina vědců žijících na podmořské základně, a nikdo to celou dobu nevěděl!

Rozšíření Outlive: Underwater představuje novou lokaci: Ponorkovou základnu. Když se tam vydáte, můžete provádět nové akce, jako je stavba robota, zvýšení radioaktivity v úkrytech protivníků nebo nábor vědců. Obsahuje také nového vůdce, nové akce a novou místnost pro váš úkryt. Zapomeňte na vše, co znáte z Outlive, a přehodnoťte své strategie, pokud chcete dovést svůj klan k vítězství!

Toto rozšíření obsahuje také sólový režim, ve kterém můžete hrát Outlive sami – pro případ, že by všichni vaši přátelé podlehli radioaktivitě!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 40-110 minut. Autor Grégory Oliver. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 99286 Kategorie: , , ,

Související produkty