Pendragon The Thing – Norwegian Outpost Expansion (Kickstarter)

1 299 

Pendragon The Thing – Norwegian Outpost Expansion (Kickstarter)  Pendragon Pendragon The Thing – Norwegian Outpost Expansion (Kickstarter) 1299 Kč

Popis produktu

The Thing: Norwegian Outpost je rozšíření ke hře The Thing – Board game. Tato expanze vás tematicky zavede do prequelu snímku The Thing, konkrétně filmu se stejným názvem, ale z roku 2011. Budete mít příležitost znovu prožít dobrodružství Norů! Nejde o samostatně hratelnou hru, takže budete potřebovat i některé komponenty ze základní hry. Hra obsahuje nový herní plán Thule Station s uspořádáním vycházejícím z norské základny viděné ve filmu. Všechny místnosti vychází z nových ilustrací od stejného umělce, který pracoval na základně Outpost 31. Základna nabízí jak místnosti se schopnostmi, které již byly vidět v původní hře, tak také nové funkce, díky nimž je přístup k určitým situacím odlišný!

V krabici najdete:

1 herní plán

2 karty klíčů k sněžné rolbě

4 karty lokací

3 karty světlic

9 NPC žetonů

4 karty granátů

16 karet zubů

8 postav standee a příslušné desky postav

Miniatury karet postav byly odemčeny v rámci SG v Kickstarter edici základní hry a lze je volně používat, pokud si zakoupíte KS edici základu

Nové věci, které expanze přináší:

Jak fungují karty zubů?

Ve filmu z roku 2011 vědci zjistili, že v procesu asimilace Věci jsou kovové části obsažené v těle vyloučeny, protože je nelze replikovat. Přesně z tohoto důvodu mohou pomocí pochodně zkontrolovat zuby svých společníků, aby pochopili, zda je člověk opravdu člověk díky přítomnosti zubních výplní.

V přípravě hry jsou spolu s kartami rolí také náhodně distribuovány karty zubů. Existují dva typy karet: zdravé zuby nebo zuby s výplněmi. „Test na baterku“ u lidí s výplní jen potvrzuje, že je člověk. K odhalení mimozemšťana musíte vždy udělat krevní test.
 
The UFO a nová úniková cesta!
 

UFO je nové místo a představuje nový způsob vítězství Věci. Aktivuje se za určitých podmínek až do konce hry. V tomto bodě se akce přesune na UFO, kde se vetřelec pokusí o zoufalý útěk a lidé ho mohou následovat, aby se ho pokusili zastavit … pokud jsou k dispozici ještě dopravní prostředky, kterými by ho mohli pronásledovat!

The DOG!

Tato nová stupnice reprezentuje útěk psa tak jak byl viděn na konci filmu z roku 2011. V každém tahu pes postupuje a stále více utahuje čas, který lidem zbývá k úspěšnému uzavření hry. Pokud neuspějí, pes uprchne ze základny a míří do Outpost 31. V tomto případě bude možné hrát verzi z roku 1982 s novým prvkem: Pack Leader. Pes silnější než ostatní.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Semikooperativní. Herní doba 60-90 minut. Autor Giuseppe Cicero, Andrea Crespi. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 4. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.2.

Katalogové číslo: 23815 Kategorie: , , ,
Výrobce:Pendragon

Související produkty