Pendragon Starship Interstellar DE

2 699 

Pendragon Starship Interstellar DE  Pendragon Pendragon Starship Interstellar DE 2699 Kč

Popis produktu

Slunce se blíží ke konci svého životního cyklu a jeho osudem je – stejně jako u jiných hvězd této kategorie – přeměna na červeného obra.
To bude mít za následek mimořádné zvětšení objemu, které způsobí, že pohltí Merkur, Venuši a možná i samotnou Zemi.

V nejlepším případě se zvětšení objemu zastaví před zničením naší planety, ale život, jak ho známe, by již byl zničen v důsledku radiace a dramatického zvýšení povrchových teplot.
Naší jedinou nadějí jako lidstva je postavit kolosální mezihvězdnou loď, která by umožnila evakuaci zlomku lidstva na “novou Zemi”, kterou jsme během hledání životaschopných extrasolárních planet lokalizovali v trapistickém hvězdném systému.

Takový projekt však není zdaleka jednoduchý: zdroje, které potřebujeme, na naší planetě nenajdeme a těch několik málo, které nám zpřístupnila technologie těžby ze Slunce, je stále nedostatečných. Jediným způsobem, jak tento monumentální úkol splnit, je získat potřebné materiály přímo z jiných planet naší sluneční soustavy.

Každý hráč povede národ s cílem stát se předním přispěvatelem v závodě o mezihvězdnou loď. Pokud má být lidstvo zachráněno, ten národ, který bude považován za největšího přispěvatele, bude mít tu čest vést lidstvo na této nové Zemi.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 90-120 minut. Autor Davide Calza, Andrea Crespi. EAN 4015566605022. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 120.

Katalogové číslo: 4015566605022 Kategorie: , , ,
Výrobce:Pendragon

Související produkty