Pegasus Spiele Space Dragons

315 

Pegasus Spiele Space Dragons  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Space Dragons 315 Kč

Popis produktu

Vítejte, odvážlivci! Jste připraveni na dlouhý let do galaxie proslulých kosmodraků? Před odletem musíte samozřejmě sestavit co nejzdatnější posádku, ale jaké rozkazy jí přidělíte? Pokusíte se ulovit draka, nebo raději opravíte loď dřív, než se promění v ohnivou kouli? Aktivace štítů možná nezní zrovna dobrodružně, ale pocit bezpečí zlepší morálku posádky – a možná vám právě ta přinese oněch pár bodů potřebných k vítězství!

Kosmodraci jsou štychová karetní hra, ve které mohou uspět jak troufalí ztřeštěnci, tak rozvážní stratégové – záleží na tom, jakou posádku mají na palubě. V průběhu sedmi bleskových kol musíte z můstku své lodi rozvážit každý další krok. Ale pamatujte, že hnát se za snadným ziskem nemusí být vždy tak výhodné, jak by se mohlo na první pohled zdát!

Hra je v anglickém a německém jazyce.

Česká pravidla ke stažení zde.

 

Počty a velikosti karet:
103 ks 59×91 mm

Nabídka obalů na karty je zde. 

 

Hra obsahuje:

80 karet posádky
20 karet kosmodraků
3 bodovací karty
1 pravidla v češtině

 Unboxing:

Představení hry:

 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Karetní. Herní doba 15-20 minut. Autor Richi Haarhoff. EAN 4250231727061. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 5.

Katalogové číslo: 4250231727061 Kategorie: , , ,

Související produkty