Pegasus Spiele Istanbul: Big Box

1 099 

Pegasus Spiele Istanbul: Big Box  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Istanbul: Big Box 1099 Kč

Popis produktu

 

Nové vydání hry Istanbul obsahuje společně se základní hrou hned i obě velká rozšíření Mokka und Bakschisch i Brief und Siegel. Díky tomu si můžete vyzkoušet hru i na velkém bazaru o rozměrech 5×5 stánků.

Strategická hra, v níž se jako kupci ve velkém bazaru v Istanbulu snažíte získat drahocenné rubíny. Provádíte kupce a jeho čtyři pomocníky 16 lokalitami istanbulského bazaru. Na každé z nich můžete vykonat specifickou akci. Má to však háček, abyste mohli na kterémkoli z těchto míst vykonat akci, potřebuje váš kupec pomoc pomocníka a musí ho na příslušném místě nechat. Abyste mohli tohoto pomocníka využít později, musí se váš kupec na toto místo vrátit a vyzvednout jej. Pečlivě tedy plánujte, aby se vám nestalo, že zůstanete bez pomocníků, pak byste nemohli nic dělat.

Hra Istanbul je v angličtině a němčině.

Hra má jednoduchá pravidla, velké strategické možnosti a variabilní herní plán.

 

Ukázka nového rozšířeného vydání:

 

 Recenze základní hry v češtině:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná, Rozšíření. Herní doba 40-90 minut. Autor Rüdiger Dorn. EAN 729220070630. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2.

Katalogové číslo: 4250231715532 Kategorie: , , ,

Související produkty