Pegasus Spiele Fungi

275 

Pegasus Spiele Fungi  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Fungi 275 Kč

Popis produktu

Patříte mezi vášnivé houbaře? Vydejte se na procházku do lesa. Budete houby nejen sbírat, ale i prodávat, a dokonce si je budete moci připravit na táboráku. Samozřejmě si musíte dávat pozor na jedovaté houby. Houby je strategická karetní hra pro 2 hráče.

K dispozici máte dva balíčky: denní balíček (84 karet) obsahuje deset různých druhů hub a příslušenství ke sběru hub (koš, sběrné hole) a příslušenství k přípravě hub (máslo, pánve a jablečné pivo atd.); noční balíček obsahuje pouze 8 karet a hráč jej využívá pro houby, které se musí sbírat za měsíčního svitu. Les představuje 8 karet otočených na hrací ploše lícem navrch. Po každém kole se jedna karta z lesa přidává dozadu denního balíčku. Každá karta s houbou má dvě hodnoty: jedna pro prodej, druhá pro vaření. Pokud houby prodáte, přinese vám to výhody ve formě například hole ke sbírání hub nebo potřebné informace od pocestných. Karty s jedovatými houbami znamenají nevýhodu například ve formě omezení počtu karet na ruce. Za pokrm z hub připravený na táboráku, získá hráč body, které rozhodnou o vítězi.

Ukázka hry:

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní. Herní doba 30 minut. Autor Brent Povis. EAN 4250231705076. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2.

Katalogové číslo: 4250231705076 Kategorie: , , ,

Související produkty