Paizo Publishing Starfinder RPG: Starfinder Enhanced

1 049 

Paizo Publishing Starfinder RPG: Starfinder Enhanced  Paizo Publishing Paizo Publishing Starfinder RPG: Starfinder Enhanced 1049 Kč

Popis produktu

Rozšiřte své zkušenosti s hrou Starfinder o tento neocenitelný herní zdroj, který pokrývá všechny aspekty pravidel Starfinderu!

Tento 192stránkový zdroj pravidel v pevné vazbě nabízí nové nápady a zároveň se snoubí se stávajícím systémem – od zcela přepracovaných základů, jako jsou základní třídy a souboje hvězdných lodí, až po zcela nové systémy pro rozšíření způsobu hraní. Se Starfinderem Enhanced po ruce budete připraveni na nesčetné výzvy nekonečného vesmíru!

Starfinder Enhanced obsahuje:

Nové verze tříd envoy, solarian, technomancer a witchwarper, které byly přepracovány tak, aby byly vyváženější a snadněji hratelné.
Nové vlastnosti tříd a možnosti postav pro všechny dosud vydané třídy Starfinderu!
Nové archetypy, kouzla, vybavení a více než 90 nových schopností. Vytvořte si skutečně takovou postavu, jakou chcete!
Pravidla pro škálovatelné vybavení, takže už nikdy nebudete muset vyměnit svou věrnou poboční zbraň.
Nové podsystémy pro vyprávění hvězdného boje, rozšířené družiny nestvůr a nové možnosti utrácení bodů rozhodnosti pro každou postavu!
12 hratelných druhů, včetně oblíbených fanoušků a zcela nových možností, od kitsune měnících podobu po drobné noviany zrozené z umírajících sluncí!

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781640785410. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781640785410 Kategorie: , , ,

Související produkty