Paizo Publishing Pathfinder RPG: Pathfinder Player Core Special Edition (P2)

1 799 

Paizo Publishing Pathfinder RPG: Pathfinder Player Core Special Edition (P2)  Paizo Publishing Paizo Publishing Pathfinder RPG: Pathfinder Player Core Special Edition (P2) 1799 Kč

Popis produktu

Pathfinder Player Core představuje nový vstupní bod do druhé edice Pathfinderu se vším, co hráč potřebuje k tomu, aby se naučil hrát hru! Vyberte si z osmi rodů, osmi kompletních tříd postav a stovek schopností a kouzel a vytvořte si jedinečné postavy připravené na smrtící dobrodružství ve světě sužovaném magií a zlem! Tento 464stránkový svazek v pevné vazbě je definitivním zdrojem pravidel pro všechny hráče druhé edice Pathfinderu!

Pathfinder Player Core je první základní příručka pravidel pro plně přepracované RPG Pathfinder druhé edice! Tato pravidla jsou kompatibilní s předchozími knihami pravidel Pathfinderu druhé edice a zahrnují rozsáhlá errata a aktualizace pravidel a některé z nejlepších doplňků z pozdějších knih do nového, snáze přístupného svazku s novými prezentacemi inspirovanými dlouholetou zpětnou vazbou hráčů. Spolu s GM Core, Monster Core a Player Core 2 představují tyto knihy nový základ pro budoucnost stolních her!

Tato luxusní speciální edice je vázaná v umělé kůži s kovovými prvky obálky s dekorem a s vázanou záložkou se stužkou.

Pathfinder Player Core obsahuje:

Snadněji se učí! Využili jsme zpětnou vazbu z Boxu pro začátečníky a Základní knihy pravidel a usnadnili jsme orientaci v tomto novém vstupu do Pathfinder Roleplaying Game, abyste se mohli rovnou pustit do zábavy.
Kompletní pravidla pro tvorbu postavy, která vás provedou tvorbou postavy výběrem původu, pozadí a třídy, se zaměřením na barda, klerika, druida, bojovníka, rangera, tuláka, čarodějku a kouzelníka! Základní možnosti původu zahrnují člověka, trpaslíka, elfa, gnóma, goblina, půlelfa, lesy a orka!
Hora možností, které vám umožní přizpůsobit si postavu, včetně univerzálních rodů, jako jsou měňavci a nefilové, dovedností a schopností a stovek kouzel (včetně desítek nových), což zajistí, že vámi vytvořená postava bude představovat vašeho hrdinu nejen v příběhu, ale i v pravidlech!
Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít hrát, od rad, jak prozkoumat svět, až po tipy, jak přežít smrtící souboje s děsivými nepřáteli.
Základní informace o světě Lost Omens, aby se vaše postava mohla stát součástí vzrušujícího a rozmanitého světa!
Pravidla a nástroje, díky nimž se vaše postava během hry posune z čerstvě narozeného dobrodruha, který je připraven vyrazit do světa, až po zkušeného hrdinu ovládajícího mocnou magii, která dokáže přetvářet realitu!
Plně integrovaná errata z prvních 4 let druhé edice Pathfinderu, včetně revizí čarodějky, rozšířených možností pro každou třídu postavy, zjednodušených kouzel, nového vybavení a dalšího!
Jedná se o první produkt Pathfinderu vydaný pod novou licencí Open RPG Creative (ORC), která dává hráčům a Pánům hry ještě větší volnost při tvorbě vlastních výtvorů založených na Pathfinderu Second Edition.

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781640785540. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781640785540 Kategorie: , , ,

Související produkty