Orange Nebula Unsettled: Kaelyfos

469 

Orange Nebula Unsettled: Kaelyfos  Orange Nebula Orange Nebula Unsettled: Kaelyfos 469 Kč

Popis produktu

Ponořte se do unášené hlavy prastaré bytosti o velikosti planety a pokuste se získat přístup k jejím ztraceným vzpomínkám, které by vás mohly dovést domů. Unsettled: Kaélyfos je 6. krabice s planetou pro “Unsettled”.

Ocelte si žaludek – a pak odsud co nejrychleji zmizte. Tato mohutná hnijící hlava prastaré bytosti může skrývat tajemství, která potřebujete, aby jste se dostali domů. Otázkou je, jestli se dokážete přimět k jejich získání. Vyhýbejte se brutálním bakteriálním stvůrám, které se potulují (a požírají) touto hnijící masitou krajinou, zatímco putujete očními bulvami, jazyky a zuby ve snaze najít a proniknout do vzpomínek tohoto masivního tvora a zjistit, kde přesně ve vesmíru se můžete nacházet. Dávejte si však pozor, v této hlavě velikosti planety se nevyskytuje biologie, na kterou jste zvyklí, a při pokusech vytáhnout vzpomínky se můžete omylem dotknout nervů nebo žláz, které by vás mohly zaplavit chemikáliemi, jež divoce ovlivní váš emocionální a duševní stav.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Tom Mattson, Marc Neidlinger. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.1.

Katalogové číslo: ONB0206 Kategorie: , , ,
Výrobce:Orange Nebula

Související produkty