Old Dawg Průzkumníci

599 

Old Dawg Průzkumníci  Old Dawg Old Dawg Průzkumníci 599 Kč

Popis produktu

Svižná kombinační rodinná hra s mechanikami draftu a tile/card laying o stavění stezek v přírodě, v cestovním softshellovém balení a karabinou. Součástí je i rozšíření Zvířata.

Průzkumníci jsou odvážní lidé, kteří razí stezky v přírodě a odvážně se na ně vydávají. Ať už v turistických botách, na kolech nebo u řeky, tito houževnatí cestovatelé se snaží ukojit svou neukojitelnou touhu po dobrodružství. S malebnou divočinou stále před sebou a čerstvě vytyčenou cestou v patách nesmí zapomenout nakonec najít cestu zpět do tábora. Vždy je totiž třeba prozkoumat nové prostředí, podniknout další výpravy a prorazit další stezky.

Ve hře Průzkumníci hráči soutěží o to, kdo získá nejvíce bodů tím, že ze svého tábořiště postaví cyklistické, turistické a kajakářské smyčky odpovídajícího typu stezky. V každém kole hráči dostanou osm karet stezek, na kterých si vylosují dvě karty, tyto karty si rozmístí ve svém osobním prostoru a třikrát předají svůj list dalšímu hráči.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 30 minut. Autor Ryan Courtney. EAN 08593085104531. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 30.

Katalogové číslo: 08593085104531 Kategorie: , , ,
Výrobce:Old Dawg

Související produkty