NSV (Nürnberger-Spielkarten-Verlag) Silver & Gold Pyramids

349 

NSV (Nürnberger-Spielkarten-Verlag) Silver & Gold Pyramids  NSV (Nürnberger-Spielkarten-Verlag) NSV (Nürnberger-Spielkarten-Verlag) Silver & Gold Pyramids 349 Kč

Popis produktu

Nová rodinná hra Silver & Gold Pyramidy vás zavede na hravou expedici do světa pyramid. S pomocí jednoduchého mechanismu tahání a kreslení (tahání karet a kreslení tvarů) je cílem prozkoumat pyramidy, sbírat drahokamy a dosáhnout pohřební komory na konci map(y) s nejcennějším lupem, podle hesla „Ještě více pokladů, ještě více zlata“.

Jako obvykle nejsou v hře Silver & Gold Pyramidy žádné prodlevy mezi tahy hráčů, protože všichni hrají současně. Jednoduchá pravidla, rychlý herní průběh, plánování a napětí – rodiny i hráči si užijí skvělého pocitu z úspěchu! S kartami, které lze setřít, pro nekonečná dobrodružství!

 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 20 minut. EAN . Autor Phil Walker-Harding. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4.

Katalogové číslo: 973C_M1169 Kategorie: , , ,

Související produkty