Mundi Games Europe GmbH Silk Road Adventures EN-FR-DE-ES-IT

989 

Mundi Games Europe GmbH Silk Road Adventures EN-FR-DE-ES-IT  Mundi Games Europe GmbH Mundi Games Europe GmbH Silk Road Adventures EN-FR-DE-ES-IT 989 Kč

Popis produktu

Jako obchodník na hedvábné stezce ve středu světa máte za úkol nakupovat a prodávat speciální zboží a přitom se přesouvat z jednoho rušného města do druhého, abyste se stali bohatým obchodníkem. V této hře musí hráči vytvořit obchodní cesty spojující dvě města tak, že na horní stranu hrací desky seřadí destičky s obrázky cest a zároveň použijí přibližnou mapu jako nápovědu. Po vytvoření obchodních cest je třeba je porovnat s přesnějšími mapami. Pokud se na vytvořených trasách nachází speciální zboží, můžete sbírat body. Existuje však i určité zboží, za které se mohou body odečítat, proto musíte být při sestavování tras opatrní. Kromě toho máte na vytvoření tras pouze dvě minuty. V omezeném časovém rámci vymyslete co nejlepší trasy a snažte se dobře a efektivně obchodovat.

Hra se hraje na kola. Poté, co nejprve pomocí obchodních karet určíte cílové město a hodnotu místního zboží, nastavíte přesýpací hodiny a obchodování může začít. Poté se odkazujete na svou osobní mapu specializovaného zboží a zároveň rychle umisťujete destičky tras, které spojují města dohromady. Nejrychlejší obchodníci a obchodníci, kteří urazili nejvíce tras, budou odměněni bonusy. Na konci se na vrchol umístí odpovědi, potvrdí se získané zboží a získají se body. Po čtyřech kolech se vítězem stávají obchodníci, kteří získali nejvíce bodů.

Trailer (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 30–45 minut. Autor Osami Okano. EAN 4580653180183. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel italský.

Katalogové číslo: 4580653180183 Kategorie: , , ,

Související produkty