Modiphius Entertainment The Elder Scrolls: Skyrim – Adventure Board Game – EN

3 599 

Modiphius Entertainment The Elder Scrolls: Skyrim – Adventure Board Game – EN  Modiphius Entertainment Modiphius Entertainment The Elder Scrolls: Skyrim – Adventure Board Game – EN 3599 Kč

Popis produktu

Skyrim: The Adventure Game je znovuhratelný herní zážitek, který vám umožní ponořit se do historie Tamrielu, bojovat s nepřáteli, hromadit poklady a překazit spiknutí, které ohrožuje celý Skyrim.

Jste přeživšími členy Čepelí, legendární skupiny, která dlouho chránila říši Tamriel! Opuštěni svými bývalými spojenci musíte společně s ostatními dobrodruhy porazit nepřátele, pustit se do plnění zajímavých úkolů a čelit hrozící hrozbě, která se snaží zničit vše, co jste přísahali chránit.

V této bezmezně znovuhratelné hře plné rozvětvených úkolů a záhad, které je třeba odhalit, se ujmete role odvážného dobrodruha, a to v kooperativních nebo sólových dobrodružstvích se stovkami hodin herního času.

Vytvořte si svou jedinečnou postavu, vylepšujte své vybavení, nořte se do kobek a cestujte napříč Holdem Skyrimu. Získávejte zkušenosti, hledejte poklady a bojujte s Draugry, Daedry, draky a mnoha dalšími.

Projděte si šest kapitol dvou nesmírně znovuhratelných kampaní, které pokrývají 25 let historie Tamrielu. Na každém rozhodnutí záleží, rozhodněte se moudře a možná se dožijete vyprávění o tom, jak jste i Vy bývali dobrodruhem!

Overview and Playtrough (EN):

Review (EN):

Další vlastnosti: Typ hry Kooperativní, Tématická. Herní doba 60–120 minut. Autor Javier Angeriz-Caburrasi, Juan Echenique, Stefano Guerriero, Rob Harris. EAN 5060523345137. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.

Katalogové číslo: 5060523345137 Kategorie: , , ,

Související produkty